.

.

RBX Активна женска мода атлетска кратка ракав за јога маица

RBX Активна женска мода атлетска кратка ракав за јога маица

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

62% полиестер, 33% памук, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Машинско миење, смалете го суво ниско или лежено рамно на суво. Лесна, мека ткаенина од дрес за разноврсност и удобност. Дишењето опуштено вклопување за дополнителна удобност и проток на воздух додека се движите. Разновидниот ТЕЕ работи добро како врвен тренинг на врвот на јога или моден врв. Разновидност на дизајни и бои нуди нешто за да одговара на личниот стил на сите. Модерниот основен е совршен за каква било активност, од излегување со пријатели, до лежење наоколу, до патување, до јога или работење надвор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката