.

.

Кошула за женски маички за женска облека Августа

Кошула за женски маички за женска облека Августа

Оценка на стоката:

DEN 97.28
Достапност
Производот е достапен

100% полиестер Нема затворање на затворање. Останете суво додека се пот во дамите, нексген за да се најде од спортска облека од Августа. 100% од 100% ткаенина од полиестер на полиестер на атлетски теи го прават главен тренинг. 100% полиестерско плетење плетено со вистинска технологија за нијанса што помага да се спречи влагата за миграција на бојата, да се вклопи од не-брендираните етикети без ознака, не-брендирана етикета за јака. Не-брендирана етикета без ознаки. Останете суви додека се потите во дамите, нексген за да се најде во Аугуста Спортска облека. 100% од 100% ткаенина од полиестер на полиестер на атлетски теи го прават главен тренинг. 100% полиестерско плетење плетено со вистинска технологија за нијанса-што помага да се спречи влагата за миграција на бојата, да се вклопи во не-брендираната етикета без обележување на јака, без брендирана етикета со јака со јака од вратот, безбедност на жолтото е сертифицирано со ANSI.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката