.

.

Laveенски жени Лавенто Цел ден мека светлина од јога шорцеви - Ултра меко тренинг активни велосипедисти шорцеви за жени

Laveенски жени Лавенто Цел ден мека светлина од јога шорцеви - Ултра меко тренинг активни велосипедисти шорцеви за жени

Оценка на стоката:

DEN 303.84
Достапност
Производот е достапен

80% најлон, 20% спандекс Повлечете го затворањето. Fit : 10 "inseam, среден пораст и висок пораст за опции. Чувството : четкано, ултра меко и лесна, второ чувство на кожата, нула компресија. Перформанси : 4-насочно истегнување, дишење и поттикнување на пот. Карактеристики : Не Преден цвест, минимални споеви, беспрекорна лента за половината, гушкан препоните. Најдобро за : јога, пилатес и студио практика, или дневно абење. Четкана, ултра мека, нула компресија. 10 "инсем, среден пораст и висок пораст за опција. Нема преден цвест, беспрекорна лента за половината, гушкан препоните. 4 пат се протегаат, дишеат и да се потклат од пот. Медињата на Flatlock Minimize chafe и одвраќање. Не видете преку ткаенина Обезбедете максимална удобност и доказ за сквотот. Од студио до улица, овие основни шорцеви за јога даваат удобност, стил и перформанси, идеални за вашиот активен животен стил. Одговара и чувство. Карактеристики и перформанси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката