.

.

Високи половини од јога шорцеви со џебови Контрола на стомакот, кои трчаатога хеланки за жени кои не се гледаат низ хулахопки за трчање

Високи половини од јога шорцеви со џебови Контрола на стомакот, кои трчаатога хеланки за жени кои не се гледаат низ хулахопки за трчање

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Мека ткаенина : Оваа панталона за тренингот со мека, удобна и ткаенина што може да дише. Ткаенината е лесна и се чувствува кул на допир, не е густа или топла. Службениот лесен и дише, широкиот еластичен изглед на половината е навистина добар и одлично скријте ја секоја дополнителна стомак. Широка еластична лента за половината : Еластична лента за половината. Доволно за да се држи на половината, но не премногу тесен. Така можете да ги носите со спортски градник или исечен резервоар. Карактеристики : Нема пилинг, не-исцрпувачки, затегнат, сквотен доказ. Дишење, мека, истегната, хигроскопска, силна компресија, беспрекорно, тесно вклопување, брзо сушење. Обезбедува лесна и удобност заедно со можностите за апсорпција на пот и влага. 2371 Ново уникатно печатење на шема и специјален дизајн на задниот дел од задниот дел на јазолот, одлично покажете го вашиот моден стил. Различни прилики на јога панталони - Овие панталони за жени не се само совршени за јога, туку и за фитнес, трчање, каков било вид тренинг или секојдневно носење!. 100% услуга по продажбата : Ние сме посветени на производство на висококвалитетни производи на одговорен начин и нудиме искуство за купување без ризик : Ако од која било причина не сте задоволни од нашите производи, можете да ги вратите за да ги добиете Враќање на целосна сума. 100% услуга по продажбата, 374 часа на ден услуга по продажбата. Карактеристики : .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката