.

.

Mk3 чорапи жени повеќебојни/летни памучни чамци со чамци жени без шоу чорапи кои не се лизгаат чиста боја сокс

Mk3 чорапи жени повеќебојни/летни памучни чамци со чамци жени без шоу чорапи кои не се лизгаат чиста боја сокс

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

85% памук+15% спандекс Една големина одговара на сите. миење на рацете во ладна вода. Подобра цена за ист квалитет и подобар квалитет. Најнови модни дизајни. Материјал и работа и дизајн за да одговараат на новата мода, така што кога ќе го изберете овој производ, ги наоѓате сите. Добар квалитет летен памучен чамец чорапи жени без шоу чорапи кои не се лизгаат чиста боја сокс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката