.

.

Стид и Г-ѓа Пил #5 ВФ/НМ ; Бум! стрип

Стид и Г-ѓа Пил 5 ВФ/НМ ; Бум! стрип

Оценка на стоката:

DEN 79.84
Достапност
Производот е достапен

Напишано Од Ен Колфилд Илустрирано Од Иан гибсон. Точка : Стид И Г-Ѓа Пил (Бум) #5 Издавач : Бум! Насловна Уметник : Иан Гибсон Писател : Ен Колфилд Уметник : Јан Гибсон Настапи : Одмаздници( ТВ), Џон Стид, Ема Пил Приказни : Смртоносна Виножито, Дел 1 Белешки : Препечатува материјал Од Стид И Г-Ѓа Пил #2 Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката