.

.

Питер Потамус И Така Така 1964 Рачно Напишана Анимација Продукција Цел Од Хана Барбера 14

Питер Потамус И Така Така 1964 Рачно Напишана Анимација Продукција Цел Од Хана Барбера 14

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Питер Потамус Ја Прикажува Оригиналната Продукциска Анимација На Хана Барбера, 1964 НА ПИТЕР ПОТАМУС И ТАКА ВО НИВНИОТ БАЛОН Вклучува Галерија ЧАРЛС Скот КОА. Сплетени и подготвени за врамување на 11" х 14 " (сите материјали без киселина). Неверојатно ретка, рачно обложена продукциска ќелија на малиот ПИТЕР ПОТАМУС И ТАКА ВО нивниот балон!! Сите ќелии Од Класичната er На Хана Барбера во 1960-тите се ретки! Тој дури го користи својот "Нилски Коњ Ураган Холер" од цртаниот филм Од Хана Барбера од 1964 година. Ова може да биде дури и од кредитите. Додадовме убава ласерска позадина во боја од шоуто. Забелешка : има одредена загуба/трансфер на линија и мала брановидност во ќелијата-има 48 години! Ќе вклучиме ГАЛЕРИЈА ЧАРЛС Скот КОА. Ова прекрасно уметничко дело ќе го монтираме во хартиена подлога без киселина, со 4 слоја, со димензии 11" х 14"-за да можете само да купите сопствена рамка и да ја закачите во вашата домашна галерија. Ние користиме само архивски / материјали без киселина при монтирање на вашите уметнички дела. ЗАБЕЛЕШКА : во повеќето случаи сеуште не сме ја монтирале уметноста во подлога, па ако сакате да не оставите да ја немонтираме, известете НИ ВЕДНАШ кога ќе го купите, бидејќи честопати ќе го подмачкаме за неколку минути.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката