.

.

Возач На Youxmoto Стакло Со Загреани Ретровизори Од Левата Страна, Замена За Ford F150 2011 2012 2013 2014 Странично Стакло Со Ретровизор Со Заден Држач, Заменете BL3Z-17K707-Е

Возач На Youxmoto Стакло Со Загреани Ретровизори Од Левата Страна, Замена За Ford F150 2011 2012 2013 2014 Странично Стакло Со Ретровизор

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

?Que OEM ДИЗАЈН, ДИРЕКТНО ВКЛОПУВАЊЕ : youxmoto возач лево страна загреан огледало стакло одговара За ford F150 2011 2012 2013 2014 страничен поглед огледало стакло Забелешка : Без Автоматско Затемнување, Без Функција За Откривање Дамки. ?●ОДГОВАРА НА БРОЈОТ на ДЕЛОТ oem : Лево (BL3 Z-17 K707-Д), ги исполнува или надминува стандардите OEM, 100% тестирани пред испорака. Ве молиме љубезно проверете ја опремата и бројот на делот за да се осигурате дека ова ќе одговара на вашиот модел пред да нарачате. ?●БРЗО ОДМАГЛУВАЊЕ q : За 2011-2014 година ford F150 страничното огледало на возачот има функција за греење, нема да замаглува, што обезбедува јасна визија за да се обезбеди безбедност при возењето, Особено погодна за дождливо и снежно време. Изработени од висококвалитетно стакло и АБС материјал за издржливост. ?●ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Идентична точка за монтирање со фабричко огледало, Доаѓа со 4 токи, засилување и анти-тресење. Совршено се вклопуваат со постојните електрични жици. Ременот за жици мора да се исклучи од постојната потпорна плоча и да се вклучи во новата потпорна плоча пред инсталацијата. Можете да ја завршите инсталацијата за неколку минути.

Декларирани спецификации

Material:
ABS & Glass

Комплементите на стоката