.

.

Sewacc 2 комплети џебен материјал хартија гроздобер за бегство гроздобер декор растат за миење садови гроздобер налепници за миење садови DIY за списоци за хартија за х

Sewacc 2 комплети џебен материјал хартија гроздобер за бегство гроздобер декор растат за миење садови гроздобер налепници за миење садови DIY

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

хартија Античка хартија за книги за книги : Лесен и компактен, не зазема премногу простор, а хартијата е погодна за да ја чувате. Пишување на естетска хартија за цртање : Прозорецот за хартија за хартија за книги ќе биде уметност и боја на сè што ќе украсите. Налепници за запишување на рамки : Со одлични детали за изработка на занаетчиство, бојата на прозорецот за хартија нема да избледи или да биде оштетена лесно. Гроздобер разубавување : Нашиот прозорец за хартија се обработува со убава текстура. Може да се намали или залепи според вашите потреби. Естетски планери хартија : Оваа DIY хартија не е премногу густа, не премногу тенка, лесна за пишување и преклопување. Содржи многу хартија за белешки, доволно за да ги задоволите вашите потреби. Античка хартија за книги за книги : Лесен и компактен, не зазема премногу простор, а хартијата е погодна за да ја чувате. Пишување на естетска хартија за цртање : Прозорецот за хартија за хартија за книги ќе биде уметност и боја на сè што ќе украсите. Налепници за запишување на рамки : Со одлични детали за изработка на занаетчиство, бојата на прозорецот за хартија нема да избледи или да биде оштетена лесно. Гроздобер разубавување : Нашиот прозорец за хартија се обработува со убава текстура. Може да се намали или залепи според вашите потреби. Естетски планери хартија : Оваа DIY хартија не е премногу густа, не премногу тенка, лесна за пишување и преклопување. Содржи многу хартија за белешки, доволно за да ги задоволите вашите потреби. Пакетот вклучува 2 x комплети карактеристики на хартија во позадина - Боја : А разновидна боја DIY материјална хартија - Големина : 9.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката