.

.

Комплет за поправка на кожа Coheali 480 Постави DIY ривери кожа облека за облека за засилување занаетчиски занаетчиски занаетчиски удари

Комплет за поправка на кожа Coheali 480 Постави DIY ривери кожа облека за облека за засилување занаетчиски занаетчиски занаетчиски

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Вклучената алатка за удирање обезбедува брзо и лесна инсталација, дури и ако сте нови за тоа, брзо ќе научите како да ја користите Овие комплети Rivet ќе ги задоволат вашите потреби за различен проект за занаетчиски DIY, можат да бидат повеќе привлечни за вашите предмети. Панк -затрупаниот е погоден за украсување на кожа облека, чевли, кошула, појас, торба, капи и така натаму. Лесна инсталација дури и вие сте почетник, тие дефинитивно ќе изгледаат кул со вашиот проект за DIY. Одлична и убава изработка, убава боја, погодна за професионална и лична употреба. Вклучената алатка за удирање обезбедува брзо и лесна инсталација, дури и ако сте нови за тоа, брзо ќе научите како да ја користите. Овие комплети Rivet ќе ги задоволат вашите потреби за различен проект за занаетчиски DIY, можат да бидат повеќе привлечни за вашите предмети. Панк -затрупаниот е погоден за украсување на кожа облека, чевли, кошула, појас, торба, капи и така натаму. Лесна инсталација дури и вие сте почетник, тие дефинитивно ќе изгледаат кул со вашиот проект за DIY. Одлична и убава изработка, убава боја, погодна за професионална и лична употреба. Опис Овие навртки за кожа се изработени од врвни материјали, кои можат да издржат долготрајна употреба, да имаат голема издржливост, не лесна за деформација или кршење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката