.

.

Зелен човек со белци шијат на стаклени очи 30 мм копчиња со јамка за капчиња кукли полнети животни меки скулптури или занаети за занаети со накит - сет од 2

Зелен човек со белци шијат на стаклени очи 30 мм копчиња со јамка за капчиња кукли полнети животни меки скулптури или занаети за занаети со накит

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Пар од 30 мм зелен човек со белки очи со јамки поставени во копчиња со копчиња Овие се незаборавни дизајни за стакло во зелена и бела боја. Тие сигурно ќе ги направат вашите уметнички проекти хит!. Одлично за додавање на воодушевувачки елемент на вашето рачно изработено полнето животно, капчиња суштество, уметничка кукла или друг проект за мека скулптура. Рефлексиите прикажани на сликите се од осветлувањето што се одразува на стаклените површини, нема рефлексии во самите очи. Стаклените кабохони за очи се изработени со рака и прицврстени на копчето за сребрен тон со јамки на задните страни. Пар од 30 мм зелен човек со белки очи со јамки поставени во копчиња со копчиња. Овие се незаборавни дизајни за стакло во зелена и бела боја. Тие сигурно ќе ги направат вашите уметнички проекти хит!. Одлично за додавање на воодушевувачки елемент на вашето рачно изработено полнето животно, капчиња суштество, уметничка кукла или друг проект за мека скулптура. Рефлексиите прикажани на сликите се од осветлувањето што се одразува на стаклените површини, нема рефлексии во самите очи. Стаклените кабохони за очи се изработени со рака и прицврстени на копчето за сребрен тон со јамки на задните страни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката