.

.

Јапонски цреша цвет среќен роденден клипер за нокти на остриот нокти од не'рѓосувачки челик

Јапонски цреша цвет среќен роденден клипер за нокти на остриот нокти од не'рѓосувачки челик

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици. Функција : Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на ноктите, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви.; Сечилата се обликуваат и со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност.; Цврст не'рѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.; Лесен за чистење.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели како да имаат одлично искуство за сечење на ноктите. Материјал : Овој производ е изработен од метал со висок квалитет. Количина на пакет : 1 x клипер за нокти. Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици : мултифункционален клипер за нокти : сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви.Сturdy не'рѓосувачки челик : Обезбедува екстремна цврстина спречување на свиткување и лизгање. Лесно да се исчисти. Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имаат одлично искуство за сечење на нокти. : Клиперс за нокти, роденден, клуч за клучеви, отвор за шишиња, стилизирање на автомобили, клучен прстен, држач за клучеви, подарок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката