.

.

Хајди Свап 314500 Алатка во боја на алатка за свежа-меморија планер-мини ножици, мулти

Хајди Свап 314500 Алатка во боја на алатка за свежа-меморија планер-мини ножици, мулти

Оценка на стоката:

DEN 224.96
Достапност
Производот е достапен

Совршено за планирање и занаетчиство Предупредување : Може да содржи предмети со остри рабови. Ракувајте се со внимание. Земја на потекло : Кина. Хајди Свап сака да прави слатки работи. Таа е позната по нејзиниот иновативен стил, тренд производи и препознатлив и измислен ракопис. Таа сака да одржува меморија и да ги проширува границите на Strap Booking и секогаш е на врвот на нејзината занаетчиска игра.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката