.

.

Дарис 1218-123 Втиска папка, 4,25 на 5,75-инчи, дизајн на патеки за чизми

Дарис 1218-123 Втиска папка, 4,25 на 5,75-инчи, дизајн на патеки за чизми

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Шаблоните се вклопуваат во популарни машини за втиснување Создадете врежани хартиени занаети. Многу дизајни за избор. Со папките за втиснување на Дарис, можете да креирате индивидуализирани честитки и дизајни за белешки. Совршено за хартиена занаетчиска втиснување со популарни машини за втиснување, вклучувајќи ги и машината „Cuttlebug“ и „Sizzix Big Kick“. Изберете своја сопствена картичка и украсете со боја, сјај, маркери во боја, марки и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката