.

.

465 листови хартија за записи, гроздобер за запишување на книги за списание за списанија со 5 различни големини за несакани списанија картички што прават декоративн?

465 листови хартија за записи, гроздобер за запишување на книги за списание за списанија со 5 различни големини за несакани списанија

Оценка на стоката:

DEN 550.40
Достапност
Производот е достапен

3 465 листови за листови хартија】- Пакетот вклучува 5 пакувања со различна големина на хартија за списанија, вкупниот е 465 листови, што може да одговара на повеќето од вашите потреби за гроздобер хартија 【5 различни големини】- Снабдувањето со хартија за белешки се достапни во 5 големини, 40 листови од 4,9x6,8 инчи гроздобер хартија со двојна големина, 100 листови од 3,9x5,5 инчи хартија со мала тежина, 60 листови од 3,5х5,1 Инч Мала декоративна хартија, 100 листови од 2,3х3,3 инчи ретро -хартија за книги и 165 листови од 1,5х1,9 инчи мини белешка хартија. 【385 Designs】- Retro journaling supplies are designed with 385 patterns, including vintage floral patterns, figure pattern, rose, antique, number, letters, magazine, china, etc. Great paper craft supplies for your card making, junk journal, layout, и картички АТЦ. 【Лесна хартија】- Гроздобер резерви за книги е лесна хартија и без киселина. Сите материјали за списанија се покриени со печатење на гроздобер естетска смисла. Одлична опција за подароци за loversубителите на книги за книги. 【Широко користете】- комплет за хартија за книги е совршен за украсување на сметки за раце, списанија за дневници и куршуми, албуми за фотографии, тетратки, марки, планери, правење честитки, DIY, Junk Journal, Layout, проекти за занаетчиство за занаетчиство, итн. Листови хартија за записи】- Пакетот вклучува 5 пакувања со различна големина на хартија за списанија, вкупниот е 465 листови, што може да одговара на повеќето од вашите потреби за гроздобер хартија. 【5 различни големини】- Снабдувањето со хартија за белешки се достапни во 5 големини, 40 листови од 4,9x6,8 инчи гроздобер хартија со двојна големина, 100 листови од 3,9x5,5 инчи хартија со мала тежина, 60 листови од 3,5х5,1 Инч Мала декоративна хартија, 100 листови од 2,3х3,3 инчи ретро -хартија за книги и 165 листови од 1,5х1,9 инчи мини белешка хартија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката