.

.

Женски Врвови V Вратот Чипка Трим Маици Врвови Лето Без Ракави Туника Цврсти Кошули Блузи Врвови С-3хл

Женски Врвови V Вратот Чипка Трим Маици Врвови Лето Без Ракави Туника Цврсти Кошули Блузи Врвови С-3хл

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

●За Испорака ● Стандардна испорака : 7-16 дена Забрзана испорака : 3-7 дена. ?Венини Се Занимава Со Денешната Голема Промоција? ●Купи 2 добијте 8% попуст }Купи 4 добијте 10% попуст }Купи 6 добијте 15% попуст }Купи 8 добијте 18% попуст}Купи 10 добијте 20% попуст?. женски блузи и блузи. затворање на полиестерски маици. женски блузи блуза жени блузи и блузи блузи жени блуза жени блузи и блузи за работа бела блуза за жени кратки ракави блузи за жени бела блуза летни блузи за жени блузи за жени плус големина блузи за жени женски блузи блузи за жени трендовски црна блуза за жени шифон блузи за жени блуза за жени. женски блузи и блузи облечена црна блуза жени блузи и блузи женски блузи летни бели блузи за жени облечени работни блузи за жени деловни обични жени бела блуза женски кошули и блузи плус големина блузи жени блузи со кратки ракави и блузи блузи со долги ракави за жени блузи без ракави за жени женски блузи и врвови мода. женски блузи блузи за жени мода 2021 жени плус големина блузи жени блузи и блузи обични селски блузи за жени бохо секси блузи за жени женски блузи розови блузи за жени црвени блузи за жени летна блуза виолетови блузи за жени дами блузи плус големина блуза породилна блуза свилени блузи за жени. жолти блузи за жени породилни блузи женски летни блузи розова блуза блузи за жени плус големина летни блузи женски блузи и блузи женски кошули и блузи блузи за жени модни блузи и кошули со копчиња. женски врвови женски летни врвови резервоари за жени летни врвови за жени врвови за вежбање за жени плус големина блузи за жени врвови за женски женски резервоари врвови за женски врвови за женски врвови за рамо за жени врвови за корсет врвни врвови за резервоари за тенкови за мажи врвови за мажи за жени секојдневни летни секси врвови за жени танкини блузи за жени костими за капење машки тенкови врвови слатки врвови за жени оглавник врв. ————————- Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот" Венини"- - ?За Пратката : Стандардната Испорака (USPS) обично трае 7-16 дена за да се испорача . Забрзаниот превоз обично трае 3-7 дена и исполнет Од Федекс или ДХЛ. ——————————————————————————————————————— ?Големина Прашање : ? П : мојата редовна големина е мала, јас сум 5 '5" 130 фунти, каква големина треба да добијам ? Qust : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина, тоа ќе биде повеќе се релаксираат и удобно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката