.

.

Летни фустани за жени против каиш за вратот Цветен принт со долг фустан со висока половината на линијата за замав во бохо фустан за одмор

Летни фустани за жени против каиш за вратот Цветен принт со долг фустан со висока половината на линијата за замав во бохо фустан за одмор

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Letulsенски летни фустани Повлечете го затворањето. 【Белешка】 Табелата со универзална големина не е наша големина, ве молиме погледнете го описот на производот и големината прикажана на сликата внимателно пред купувањето, се препорачува да нарачате 1 ~ 2 големини поголеми. Материјал : Летни фустани за жени , еластични, лесни, свиткани, непропустливи. Лесен и истегнат, меко и удобно е да се носи. Фустаните на жените течат додека одите и се чувствувате мазно на допир. Повод : Обични летни фустани за жени , гости на венчавки, плажа, забава, коктел, одмор, формално, ноќно излегување, танцување, вечера, секојдневно, Ноќта на вештерките, Божиќ, Денот на мајката, Денот на независноста. макси фустан лето есенски женски облеки со долги ракави кадифени фустани шупливи слатки за жени сатен мини завиткана свадба гостин 2023 фустани за жени зимски миди фустан за да се скрие стомакот гроздобер божиќна вратоврска боја ладно рамо коктел со долг ракав есен трендовски кадифе макси фустан долг ракав за жени мајчински коктел коктел Облека на плажа, паф, есен, цветни руфли полите, мајка на невестата плажа макси фустан завој за жени зимска облека жена фустани елегантен случајн краток ракав миди вестидос де ново салата фустани. bride summer plaid dresses for women long maxi flower girl holiday formal wedding guest dress beach vacation bodycon dresses for women sexy flattering to hide tummy dress casual birthday bridal shower guest travel clothes maternity photoshoot maxi 2023 maternity dress women's sun short formal holiday outfits for women dresses elegant чевли за мали деца девојки лето сончоглед за жени колено должина фустан фустани фустани со долги ракави миди свадба гости, плус големина скокови, облечени формални формални каросерии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката