.

.

Prdecexlu низок исечен пуловер за жени колеџ со долг ракав пулвер зимски модерен дрес завиткан длабок v врат тенок дел

Prdecexlu низок исечен пуловер за жени колеџ со долг ракав пулвер зимски модерен дрес завиткан длабок v врат тенок дел

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс. Меко и удобно за носење. 【Прилики】 Оваа женска кошула одлична за секојдневно носење, улица, слободно време, дневна облека, шопинг, роденден, викенд, фестивал, забава, клуб, излегување, датира, плажа, одмор, училиште, работа, колеџ, Божиќ, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста Нова година, Денот на вineубените и другите годишнини/ прослави. Погодно за носење на сите сезони. Повлечете го затворањето. 【Совпаѓање】 Лесно е да се спарите со хеланки или фармерки, панталони за истегнување, чизми или облеки, хеланки, здолништа, чизми, високи потпетици, врежани сандали, или можете да ги носите со елек/кардиган/јакна/палто за есен или зимски денови! . 【Совет за миење】 миење на рака или миење машина со ладна вода, без белење. 【Белешка】 Ве молиме проверете ја табелата со големина пред купувањето, препорачува да земете поголема големина ако сакате лабав стил. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, слободно контактирајте не. blouse dress shirts for women plus size blouse christmas t shirt nursing tops black tank top shirts tunic tops shirts for womens workout tops white tees shirt sweatshirts plus size tops shirts maternity shirts graphic tees dress shirts shirts workout shirts short sleeve blouse for women oversized button down shirts деловни обични врвови за жени кошули за жени графички маици за жени кошули за жени бејзбол маичка маица маички маички бели кошули со долг ракав. Атлетска поштенска јакна плус половина поштенски руно јакни за жени зипер надолу џемпер жени џемпери долги ракави врвови за жени кошули за мажи секси врвови за жени црвен корсет врвна блуза плус големина црни маици за работа работи кошули за жени кошули за жени со врвни женски маици врвови за жени женски фустани кошули фланели кошули за жени женски врвови од туника, фустани кошули црвена блуза женски резервоар врвови, случајни кошули со копче надолу, карирани кошули женски продолжени маици. Метче за џемпери за жени вежбање обичај џемпери дизајнираат свои жени жени хавајски кошула печурки култури врвни блузи без ракави за жени маици за жени плус големина V вратот црвен фланел, женски кратки ракави екипаж, плус големина шарена кошула, долг ракав светла каваи кошула женска бела култура на врвот V вратот со долги ракави кошули за жени памучни падови на врвови за жени плус големина розови шифонски блузи за жени светло розови кошули за жени култури врвни розови блузи. Материјал : Памук и полиестер. 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс. Меко и удобно за носење. 【Прилики】 Оваа женска кошула одлична за секојдневно носење, улица, слободно време, дневна облека, шопинг, роденден, викенд, фестивал, забава, клуб, излегување, датира, плажа, одмор, училиште, работа, колеџ, Божиќ, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста Нова година, Денот на вineубените и другите годишнини/ прослави. Погодно за носење на сите сезони. Повлечете го затворањето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката