.

.

Смешна Маска За Лице За Заби Еднократно Перење Прилагодливи Балаклави со 2 Парчиња Филтри Капак На Устата За Возрасни Млади Мажи Жени

Смешна Маска За Лице За Заби Еднократно Перење Прилагодливи Балаклави со 2 Парчиња Филтри Капак На Устата За Возрасни Млади Мажи Жени

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер Затворање на бравата. Машинско Перење. Големина на маската : 7,87 Х 5,90 Инчи/20 Х 15см; Една Маска е Опремена Со Два Филтри Пм2, 5. Не Еднократно : Капакот На Устата На Лицето Е Изработен Од Полиестерски Влакна, Удобно За Дишење,Може Да Се Пере, Еднократно. Заштитно Лице За Мода : Маските Отпорни На Ветер Се Совршени За Секојдневно Носење За Да Ве Заштитат Од Капки Уста И Лице Од Прашина, Студ, Прашина, Полен, Алергии, Магла И Магла, Емисии На Издувни Гасови, Пасивно Пушење Итн. Погоден За Места : Возење Велосипед, Пешачење, Отворено, Кампување, Трчање, Патување, Качување И Секојдневна Употреба. Ременот За Пригушување На Устата Може Да Се Прилагоди Во Секое Време, Што Одговара На Обликот На Лицето На Повеќето Луѓе, А Може Да Го Носат И Мажи И Жени. Лесно Перење И Нега : Машинско Перење, Миење Раце, Брзо Сушење, Издржливо, Не Користете Белило. Големина : 7,87 Х 5,90 Инчи/20х15см.Погоден За Повеќето Возрасни . Опис на материјалот : Маската Прифаќа 5-Слоен Заштитен Филтер За Активен Јаглен, Клип За Нос Од Типот М, Висока Еластична Ткаенина, Дише И Удобна Лесно Е За Носење, Погоден За Повеќето Луѓе, Без разлика Дали Возрасните или Децата Можат да Го Користат, Широко се Користи Насекаде.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката