.

.

Под Оклоп Бебе Speedform Засилувач 3 Патики

Под Оклоп Бебе Speedform Засилувач 3 Патики

Оценка на стоката:

DEN 1014.40
Достапност
Производот е достапен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Синтетички. Вратило мери приближно низок врв од лак. Иновативни калапи за конструкција На БРЗИНАТА НА УА до стапалото за прецизно вклопување, елиминирајќи го целото одвлекување на вниманието додека тренирате. Лесен целосно плетен горен дел е изграден за брзо движење и обезбедување на страничната стабилност што ви треба. Уникатниот систем за врзување обезбедува стабилност на заклучување во предниот дел. Конструкција слична на чорапи во комбинација со седло со повеќе чипка за цврста поддршка за монтирање и крајно заклучување. Велур преклоп "ремен". Иновативни калапи за конструкција На БРЗИНАТА НА УА до стапалото за прецизно вклопување, елиминирајќи го целото одвлекување на вниманието додека тренирате. Лесен целосно плетен горен дел е изграден за брзо движење и обезбедување на страничната стабилност што ви треба. Уникатниот систем за врзување обезбедува стабилност на заклучување во предниот дел. Конструкција слична на чорап во комбинација со седло со повеќе чипка за цврста поддршка и крајно заклучување. Велур преклоп "ремен".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката