.

.

4 ПАРЧИЊА Муслимански Жени Меки Премиум Цврсти Шифон Хиџаб Марами Шал Долга Шамија Завиткајте Шалови Со Кутија За Подароци

4 ПАРЧИЊА Муслимански Жени Меки Премиум Цврсти Шифон Хиџаб Марами Шал Долга Шамија Завиткајте Шалови Со Кутија За Подароци

Оценка на стоката:

DEN 399.84
Достапност
Производот е достапен

Шифон Миење Раце Само. Идеја подарок : Совршено Шиење, со кутија за подароци,лесни, дише, меки, топли марами шаловите се идеални за давање подароци на мајки, девојки, љубовници, сестри и соученици На Денот на Мајката, Божиќ,родендени, Денот на Вљубените, Годишнина, Нова година,Денот На Рамазан итн. Мултифункционални : тие можат да се користат како шалови, шалови, шамии, превези, украдени итн. Тие се широко користени за да ги задоволат вашите различни потреби во различни прилики : шофершајбната, да ја задржат топлината и да спречат директна сончева светлина на вашата кожа. Материјал : Шифон, материјалите се супер меки, удобни и Мазни, тоа е совршена дневна шамија за пролет, лето, fall и зима од ден во ноќ. Тежина : 135гр по шал, многу лесен и пријатен за завиткување околу вратот и преку рамото или главата. Големина : 68,9 х 27,6 " / 175 х 70см оваа големина е погодна и за шал и за шал.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката