.

.

Слатки Летни Врвови За Жени, Жени Лабави Лежерни Летни Плисирани Елеци Со Проточни Ракави Блуза Од Резервоарот За Камизола

Слатки Летни Врвови За Жени, Жени Лабави Лежерни Летни Плисирани Елеци Со Проточни Ракави Блуза Од Резервоарот За Камизола

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

♚МатеријалКвалитетен врв, удобен за носење, ткаенината дише, лесна, мека, пријателска за кожата и не му штети на телото. Погоден за пролет, лето и aut, три сезони за носење, може да направи да се чувствувате удобно и опуштено.➹ ➹ ➹Почитуван Клиент, Големината На Производот Е Премногу Мала, Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Последна Големина На Сликата Или Анализата На Големината Во Описот Пред Да Купите. Се Препорачува Да Се Купи Една Големина Поголема. Добредојдовте!✈ ✈ ✈зделки на денот клиренс молња зделки на денешницата. ♚Појавување : Изработена Во САД или Увезена,Маичката е носење преку целата година, може совршено да се совпадне со фармерки, хеланки, јакни и кратки фармерки. Разновидноста на стилови исто така ви овозможува да се облекувате на поразновиден начин, така што секогаш постои оној со кој сте задоволни.предмети за дозвола за жени.продажба денес дозвола. Лабавата маица е удобна за носење во секојдневниот живот, погодна за канцеларија,семејство,забава,патување,одмор,излегување,шопинг и фотосесија.Модерен и никогаш надвор од fashion.It дефинитивно е задолжително во вашиот плакар.зделки на денот молња се занимава.денес се занимава во премиерот дозвола. Полиестер поставата. Повлечете го затворањето. ♚Карактеристики : женски врвови секојдневен моден стил, основен стил, тркалезен врат / В-врат со кратки ракави, разновидни и разноврсни стилови, дизајнот На Маица е богат, многу стилови достапни за да изберете повеќе. Може да се мие рачно или машинско перење во ладна вода.Машинско Перење Или Миење Раце Само.царинење предмети под 10 долари слободен товарни, женска облека дозвола продажба. облека за жени 2023 бела култура топ долг ракав 2023 плетена топ 2023 бела блуза за жени 2023 женска кошула 2023 женска кошула за права 2023 инди облека indiетска 2023 раперски кошули 2023 смешни кошули за ноќта на вештерките 2023 женски долг ракав. 2023 кошули со долги ракави за жени трендовски 2023 врвови за вежбање со плус големина 2023 облека за компресија по липосукција 2023 кошули за пливање за жени 2023 женски костими за капење танкини 2023 кошула од тиква 2023 кошули за жени 2023 жени 4-ти. 2023 тренерка 2023 кошули за спиење за жени 2023 урбан корсет топ дупи 2023 женски блузи 2023 блузи без ракави за жени 2023 женски танкини 2023 панк облека за жени 2023 црвена култура топ 2023 спортски градник резервоар топ 2023 резервоар топ 2023 тенк топ 2023. 2023 работни блузи за жени 2023 женски костими за капење танкини 2023 женски летни врвови 2023esетски кошули 2023 лабави врвови за жени 2023 женски маици со долги ракави 2023 костум за тело 2023 летни врвови за жени 2023 јога облека. обликувач за жени 2023 врвови за вежбање со кратки ракави за жени 2023 кошули за голф жени 2023 камо кошули 2023 портокалова фланелна кошула жени 2023 резервоар со вграден градник за жени 2023 женски ноќни кошули за спиење 2023 костими за капење за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката