.

.

ЕД3САЈЗ Плисирано Тениско Здолниште Со Џебови За Жени Атлетски Скортови За Голф Здолништа Со Шорцеви Вкрстен Струк

ЕД3САЈЗ Плисирано Тениско Здолниште Со Џебови За Жени Атлетски Скортови За Голф Здолништа Со Шорцеви Вкрстен Струк

Оценка на стоката:

DEN 383.84
Достапност
Производот е достапен

Ова слатко и удобно женско здолниште е совршено за тенис и секојдневно Ова здолниште со вкрстен струк е совршено со Маица, тенок елек или спортски градници за атлетски или секојдневен изглед. Лесната и мека ткаенина носи ладно чувство додека вежбате. В - Форма Половината. со шорцеви и Џебови. 87% Полиестер, 13% Спандекс. Повлечете го затворањето. Спуштете Го Задниот Полите +Подолго во задниот дел, ТЕНИСКИТЕ здолништа СО ГОЛЕМИНА ЕД3 СО лелеав изглед прават да изгледате поактивно и посигурно за време на тренингот. Вградени Шорцеви ● со меки и удобни внатрешни шорцеви, овие здолништа за голф обезбедуваат дополнителна покриеност и поддршка и го подобруваат вашиот опсег на движења. Скриени Странични Џебови +Два странични џебови се за чување тениски топчиња или други најважни работи како телефон, кредитни картички и клучеви, ослободување на рацете додека вежбате. Тениски Здолништа Со вкрстен Струк, Висок струк И симпатичен појас во форма на v, во голема мера ќе го изедначат вашиот стомак и ќе ја насочат кривата на половината, одржувајќи ги скортовите на место додека се виткате или сквотирате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката