.

.

Сунзел Женски Беспрекорен Гребен Хеланки За Кревање Задник Во Висок Струк Со Контрола На Стомакот

Сунзел Женски Беспрекорен Гребен Хеланки За Кревање Задник Во Висок Струк Со Контрола На Стомакот

Оценка на стоката:

DEN 358.24
Достапност
Производот е достапен

96% Најлон, 4% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 25 Инчи Беспрекорни Хеланки За Чистење : Мека активна облека, лесна, дише и функционална ткаенина за брзо сушење за да ви помогне да бидете ладни и суви додека вежбате. Хеланки за вежбање со висок Струк : женски беспрекорни хеланки со контрола на стомакот и висок појас. Истегнете Хеланки : Овие еластични хеланки се 4-насочна ткаенина за истегнување. Хеланки за Теретана За Жени : направете ја вашата вежба полесна и поудобна. Беспрекорни Спортски Хулахопки : секојдневниот стил е совршен за кога работите, правите јога или одите на џогирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката