.

.

Џв ПЕИ Фе Женски Врвот Рачка Крстот

Џв ПЕИ Фе Женски Врвот Рачка Крстот

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

100% Веганска Кожа Крок-врежана веганска кожа, ткаенина поставата. Отстранлив ремен (неприлагодлив) : 17,3" (44 см), пад На Рачката : 3,5" (9 см). Хардвер со златен тон, магнетно затворање. Внатрешен патент, внатрешен џеб за лизгање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката