.

.

SleiDung Жените Трчање Шорцеви 2 во 1 Женски Фитнес Тренингот Брзо Сува Еластична Појас Обука Шорцеви Со Внатрешен Џеб

SleiDung Жените Трчање Шорцеви 2 во 1 Женски Фитнес Тренингот Брзо Сува Еластична Појас Обука Шорцеви Со Внатрешен Џеб

Оценка на стоката:

DEN 255.84
Достапност
Производот е достапен

Полиестер, Спандекс Затворање на врвка. Машинско Перење. Ematerial resorts овие женски спортски шорцеви се изработени од 90% полиестер и 10% спандекс ткаенина. Тоа е одлична пропорција за одржување на поставата мека и брзо сува. Кога сме навикнати да правиме некои вежби како Што Се Трчање, Теретана, Јога, Тенис, Голф во лето, после тоа би биле повеќе испотени. Значи овие жени фитнес шорцеви се задоволни вашата потреба. Секогаш го одржува телото удобно. Elastic leastband со прилагодлив дизајн на врвки може да ги одржува шорцевите посоодветни на вашето тело. Внатрешниот страничен џеб може да го чува клучот или картичката кога сме во атлетскиот момент. Уредниот бод создава убава форма во овие шорцеви. Модната манжетна за нозе ги прави шорцевите за трчање посебни. Перење, како што обично правиме миење со машина за перење или миење раце откако носевме. Шорцевите за трчање може лесно да се исушат на сонце или фен. Големината на сите големини се изградени како стандардна големина НА САД. Секој дел од овие шорцеви за трчање е точен според сликата на табелата со големини. Тоа треба да биде погодно за вас. Боја : Црна / Темно Зелена / Темно Виолетова Материјал : 90% Полиестер И 10% Спандекс Карактеристика : Брзо Суво / Дише / Светло / Појас Прилагодливо Мерење на деталите Дел С-Должина(12,2 во/31 СМ) Половината(25,2 во/64 СМ) Колк(33,1 Во/84 см) Инсеам(2,5 во/6,4 СМ) М-Должина(12,6 Во/32 См) Половината(26,8 Во/68 См) Колкот(34,7 Во/88 См) Инсеам(2,5 Во/6,4 См) Л-должина(13,0 Во/33 См) половината(28,4 Во/72 См) колк(36,2 Во/92 См) инсеам(2,5 Во/6,4 см) xlДолжина(13,4 Во/34 см) ПОЛОВИНАТА(30,0 Во/76 См) Колк(37,8 во/96 См) Инсем(2,5 Во/6,4 См) Повод : Работа За Салата, Игралиште, Соба За Обука, тениско игралиште, Кошаркарско Игралиште.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката