.

.

XBKPLO Совпаѓање Семејни Божиќни пижами поставени мажи тато печати блузи врвови pjs поставени панталони семејство семејство панталони панталони pjs сет

XBKPLO Совпаѓање Семејни Божиќни пижами поставени мажи тато печати блузи врвови pjs поставени панталони семејство семејство панталони

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

100% мешавина од памук? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателно пред да нарачате.Пајамас сет доаѓа во големини за возрасни и деца за изглед на слика-совршен изглед за време на Божиќ. Мора да ја купат секоја големина поединечно. Погледнете ја нашата табела со големина во последната слика пред да нарачате. Препорачајте нарачка 1-2 големина нагоре заради вклопувањето. ? ? ? ? Класичниот елемент е толку популарен и стилски дизајн вашето семејство ќе сака да ги носи во текот на целата година. Ова се поставува целото семејство Божиќно пижама, се одликува со класична шема за Божиќни теми, печатени во врвови со долги ракави и панталони со црвено-црна карирана, овие PJ се совршени за Божиќни свечености . ? ? ? ? Подарок за семејство или пријатели, итн. Совршени удобни џеми за Божиќни утрински слики, лежејќи се на филмска ноќ, традиции за подароци и појадок со Дедо Мраз. ? ? ? ? Обвините со вашето семејство!. Божиќно семејство што одговара на пижами пижами поставени семејни мажи големи и високи пижами семејство што одговара на Божиќ празник семејство пижами што одговараат сетови елени диносауруси Божиќни пижами семејство карирани панталони семејство поставени семејни пижами поставуваат Божиќни пижами панталони Божиќни карирани семејство велигденски велигденски велигденски пижами весели Божиќ, вие нечисти животински семејства, пајами, пајами за животинско потекло Мечка пижами семејство пижами семејство чувство на жени карирани семејни пижами поставени божиќни пижами за семејни и семејни пижами панталони карирани пижами грамови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката