.

.

АЛТРА ЖЕНСКА Ал0а547ј Солстициј 2 2 Патни Чевли За Трчање

АЛТРА ЖЕНСКА Ал0а547ј Солстициј 2 2 Патни Чевли За Трчање

Оценка на стоката:

DEN 1892.00
Достапност
Производот е достапен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Удобно : Потпис Алтра Избалансираното Амортизирање и кутиите за прсти во Форма на Стапала овозможуваат ширење на прстите и поттикнува соодветна форма со мал удар. Останете Фокусирани : Инженерските мрежести горни делови се лесни, дишат и подготвени за се. Притиснете Се : технологијата На внатрешен Флекс среден ѓон обезбедува зголемена флексибилност и перформанси. Атлетски гумен надворешен ѓон одличен за употреба во теретана и кратки трчања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката