.

.

Плус големина на врвови за жени со кратки ракави чипка против маички со вратот графички цветни печатени кошула летни обични лабави блузи

Плус големина на врвови за жени со кратки ракави чипка против маички со вратот графички цветни печатени кошула летни обични лабави блузи

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Кошули со чипка за жени. Вежбање кошули за жени увоз. ❤❤ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со кошулата, слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа!. Затворање на двојно Д. Само Хемиско чистење. 【Материјал】 : 95%полиестер и 5%спандекс. Направено од висококвалитетна ткаенина, женски обични маици ќе ве натера да се чувствувате меки и удобни. Материјалот е дише, лесен и пријателски за кожата, исечен вклопување за стилски изглед. Доволно е издржлив за вашето секојдневно носење. 【Функција】 : Летни женски маички се обичен стил и симпатична. Добро дизајниран, опуштен, ве прави попривлечно затворање. Класичните и основните стилови никогаш не излегуваат од стил. V-вратот, екипажот, кратки ракави, половината за влечење, лабавиот дизајн за стилски изглед. Графички / слатки печатени / шарени / бои блок / цврста / вратоврска боја кратки ракави маички. 【Совпаѓање】 : Летната кошула за жените лесно се пар маици со фармерки, шорцеви, потпетици, здолништа за секојдневен изглед. Или како слојно парче за зима. Тоа е најдобар подарок за одмор за вашата сопруга, девојка, мама, ќерка или пријател. 【Повод】 : Летните обични врвови се погодни за купување, работа во канцеларија, училиште, секојдневен живот, клуб, забава, ноќ надвор, одмор, улица, коктел, ве прават шармантни и кул. Маиците за жени имаат женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето, есен, зима. 【Совет за перење】 : Машина/миење на рака во ладна вода/висина или суво линијата/без изложеност/без белење. Добредојдовте во продавницата Qcemeni! Ние сме специјализирани за женска облека! Ако сакате да купите облека, само најдете нè, ​​ќе ве чекаме цело време. Нашето нормално време на испорака : 10-18 дена, забрзана логистика : 5-10 дена. Информации за производот : Пол : Womenените/ дамите/ Тинејџерскиот Гилс Стил : Моден и обичен материјал : Изработено е од високо квалитетни материјали, издржливи и погодни за секојдневно носење. Прилики : многу погодно за лето и пролет! Обично, секојдневно носење, дом, канцеларија, плажа, забава, клуб, патување, пешачење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката