.

.

Основна микрофлеа, удобна кардиган, женска цврста боја, исечена џемпери, патент на есенска v-врата за врата, целосна

Основна микрофлеа, удобна кардиган, женска цврста боја, исечена џемпери, патент на есенска v-врата за врата, целосна

Оценка на стоката:

DEN 291.04
Достапност
Производот е достапен

Материјал : Памук и полиестер ☕ 【Материјал】 : Висококвалитетна ткаенина и топли ракави, меки и удобни за допир. Многу лесен, пријателски за кожата, отпорност на бразда, отпорна на абење, добро е за рана пролет, есен и зима. ☕ Design Дизајн】 : Редовно вклопување за лесно секојдневно носење. Ова е топол и пријатно палто за да ве натера да се чувствувате топло и нејасно. Ултра-комфорно ново мора да се надополни на вашата сезонска гардероба. Повлечете го затворањето. ☕ 【Повод】 : 】енското палто е неверојатно разноврсно, способно да се носи за скоро секоја прилика, активност или настан. , одмор, улица, забава, датира и така натаму. ☕ 【натпревар】 : разноврсна, но сепак обична, совршена облека за да се завршат различни стилови, донесувајќи опуштени и трендови предводени од вашиот секојдневен живот. Може да се спарите со различни фармерки, здолништа, хеланки за моден и трендовски изглед. ☕ 【Забелешка】 : Ве молиме изберете според вашата соодветна големина. Пред да нарачате, проверете ги информациите за детална големина на сликата на производот. палто за жени со аспираторски женски јакни од руно руно наредени Parka жени долго темно розова долга јакна однадвор од ровови за ровови за жени со долги ровови палто за жени модни парки палта за жени дебело крзно крзно аспирато Hoodенски женски руно кардиган со џебови корејски модни жени облека пад јакна копче надолу зимска јакна жени скучна јакна жени паѓаат палто за жени. jackets for women denim jean coat women ladies chain jean jacket long denim womens coats long jean jackets women short denim jackets for women woman's denim jacket double jean jacket puff sleeve jacket denim ruffle jean jacket women denim jean jacket coat faux fur women faux fur jacket long women faux furs женски јакна палто меки јакна со качулка жени колено високи палта за жени колено должина зимски палта за жени дами меки јакни дами крзно од половината. соблечена женска кошула жена мода врвови со долги ракави женски кратки ракави кои трчаат врвни женски маици, женски бургунд цветни кошула бела жена блуза плус жени блузи за жени женски хавајски облеки женски одземени кошула полоша жена бела жена 4x спортски резервоари линен кошули жена убаво облекување формална формална кошула за жена за жена Womanена чипка везови блуза жена надвор од бела чипка капа за ракав висок врат жена забавна чипка врвна женска летна случајна ракава без ракави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката