.

.

Chicka-D Womenенски стандарден кабелски боксерски пуловер, јаглен, голем

Chicka-D Womenенски стандарден кабелски боксерски пуловер, јаглен, голем

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

100% памук Повлечете го затворањето. Овој стил на кабел ткаенина е удобен, пријатна пулвер совршен за игри, прошетки во кампусот и лежење. Овој стил го карактеризира нашиот омилен вентилатор Супер мек гроздобер измиена памучна ткаенина. Измиената ткаенина е спротивставена со деколте на екипажот со ребра, манжетни и хемлин. Екран отпечатен тим графички во центарот на градите. NCAA официјално лиценцирана и гордо дизајниран во САД. Овој стил на кабел ткаенина е удобен, пријатна пулвер совршен за игри, прошетки во кампусот и лов. Овој стил го карактеризира нашиот омилен вентилатор Супер мек гроздобер измиена памучна ткаенина. Поддржете го вашиот омилен тим додека престојувате во тренд со NCAA официјално лиценцирана графика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката