.

.

Минге зимски убав палто со долг ракав за жени школски нејасни лабави вклопени лаптови со топла цврста боја на копчето предно предно предно копче

Минге зимски убав палто со долг ракав за жени школски нејасни лабави вклопени лаптови со топла цврста боја на копчето предно предно предно

Оценка на стоката:

DEN 235.04
Достапност
Производот е достапен

? Материјал : мека, удобна и дише, доволно издржлива за вашето секојдневно носење и е многу мека, удобна, истегната и е во согласност со вашата кожа Големина : Ве молиме, погледнете во табелата со големина пред да ја купите. Големината е кинеска големина, а не големина. Проверете ја нашата табела со големина на последната слика што треба да ја изберете. ? Натпревар : Можете да го носите директно со кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми. Ова е дефинитивно мора да има во вашата гардероба. Можете да го носите скоро за сите дури!. ? Повод : Обичен/дневен/работа/забава/стил на плажа/празник. Добра за есен и зима. Лесно е да се облече и да се соблече и да одговара на друга облека. Поставена мешавина од полиестер. Затворање на тока. ? Дизајн : обичен стил, поприроден и поубав, разновиден стил, долги ракави, едноставен стил, истакнување на добра фигура, за да се постигне совршен ефект на дизајн на само-култивирање, да ве натера да изгледате добро и удобно кога се релаксирате. луѓе во форма на тело, уникатен стил, прават да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно. sweatshirts oversized graphic butterfly zip up y2k zip up sweatshirt zipper sweatshirts plus size for women women hoodie printed sweatshirt red hoodie for women goth hoodie women pullover women vintage crewneck womens sweatshirt soft sweatshirt women womens crewneck sweatshirt pullover zipper hoodie women vintage graphic sweatshirt crewneck butterfly graphic hoodies екипаж пулвер женски гроздобер гроздобер џемпер екипаж на екипажот преголем графички екипаж. winter coat for women womens ski jacket women's winter jackets silver jacket crop jackets for women purple jacket women cow print jacket womens winter jackets black fleece jacket women army green jacket women fall jackets for women sherpa vest white fur jacket rain coats for girls red coat black winter палто жени жени шерпа јакна женски шерпа јакна термичка јакна за жени женски мантили руно, наредени јакна жени. Врвни зелени џемпери за жени цветни џемпери мода моден пуловер за жени темно сина џемпер жени Божиќна екипаж, џемпер, црна худи, женски зип, плус големина црвена патенти, жени жени 1/4 зип џемпери дуксери за жени зипер од руно женски дуксери пулвер женски буги џемпер црна црна џемпери за црна црна џембена пуканица графички худи жени бела дуксерка дуксер жени женски худи пуловер подолги џемпери долги дуксери светло зелени јакни за џемпери за. Womenените 4xl високи џемпери на џемпери за џемпери за жени, џебни аспиратори, долги ракави пулвер за жени Полови патенти худи, џои маички фланели кошули за жени со аспираторски аспиратори, жени кафеави дуксери асиметрични патенти со патент, памук качулка од тиква од тиква од тиква од тиква од страна Кардиган опремени жени џемпери пуловер жени деловни женски џемпери патенти худи женски дуксери за дуксери дами дуксери дуксери худи половина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката