.

.

ВИДИЈА 5873109 90° Рамо Мил VSM490 - 15 Инчен Крајот Мил 2.0000 Инчен Диа, 0.5910 Инчен Макс Длабочина, 2.3800 Должина, А-Штекер Главата Капа Завртка Школка Школка Челик 10 Флејти

ВИДИЈА 5873109 90° Рамо Мил VSM490 - 15 Инчен Крајот Мил 2.0000 Инчен Диа, 0.5910 Инчен Макс Длабочина, 2.3800 Должина, А-Штекер Главата

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

ВИДИЈА 5873109 90° Рамо Мил VSM490 - 15 Инчен Крајот Мил 20000 Инчен Диа, 0.5910 Инчен Макс Длабочина, 2.3800 " Должина, А-Штекер Главата Капа Завртка Школка Школка Челик 10 Флејти. 00 Z10 Инчен ШКОЛКА МЕЛНИЦА. Кога купувате ПРОИЗВОДИ ОД ВИДИЈА, купувате врвни перформанси и век на траење на алатката. Повеќе од 90 години, ГРУПАТА ПРОИЗВОДИ НА ВИДИЈА ја дефинираше извонредноста во иновациите, технологијата и услугата за клиенти. Нашата филозофија е едноставна-бидете најдобри. Доаѓаме од скромни почетоци, но нашата трудољубивост и цврстина не одржуваат да напредуваме на пазарот. КАКО водечки индустриски производител на алатки за сечење, ВИДИЈА нуди комплетно портфолио на прецизно дизајнирани производи. Со илјадници Производи За Вртење, Мелење, Правење Дупки, Прислушување и Системи за Алатки; ќе најдете се што ви треба од еден извор. Кога купувате ПРОИЗВОДИ ОД ВИДИЈА, купувате врвни перформанси и век на траење на алатката. Живееме во првите редови на технологијата, секогаш стремејќи се кон совршена мешавина на иновации и сигурност. Одговарајте на најширокото портфолио на прецизно дизајнирани производи со глобална, специјализирана мрежа На Овластени партнери За Дистрибутери и имате моќ што доаѓа само ОД ВИДИЈА.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката