.

.

ШНАЈДЕР ЕЛЕКТРИЧНИ 600-Волти 300-Засилувач Lal26300 Калапи Случај Прекинувач 600V 300A

ШНАЈДЕР ЕЛЕКТРИЧНИ 600-Волти 300-Засилувач Lal26300 Калапи Случај Прекинувач 600V 300A

Оценка на стоката:

DEN 1408.00
Достапност
Производот е достапен

Калапи случај прекинувач 600-Волти 300А Шнајдер Електрични LAL26300. Количина на пакетот : 1. Димензии на пакетот : 19. Калапи случај прекинувач 600-волти 300 - ЗАСИЛУВАЧ-ШНАЈДЕР ЕЛЕКТРИЧНИ развива поврзани технологии и решенија за управување со енергија и процес на начини кои се безбедни, сигурни, ефикасни и одржливи. Групата инвестира во истражување и развој со цел да се одржат иновациите и диференцијацијата, со силна посветеност на одржливиот развој.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката