.

.

ygqzm, лажица од не'рѓосувачки челик, зачинета кутија за запечатена контејнер за зачини, алатка за складирање на кујна за зачинување тегла за тегла

ygqzm, лажица од не'рѓосувачки челик, зачинета кутија за запечатена контејнер за зачини, алатка за складирање на кујна за зачинување

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Оваа зачинета кутија е дизајнирана со само-затворање на пролетта, удобна и херметичка за вашата употреба со лажица од не'рѓосувачки челик. Голем капацитет, здрав и отпорен на топлина. Лесно за чистење и еднократно. Идеално за складирање на кујна со сол, шеќер, бибер или други зачини за готвење. Оваа зачинета кутија е дизајнирана со само-затворање на пролетта, удобна и херметичка за вашата употреба. со лажица од не'рѓосувачки челик. Голем капацитет, здрав и отпорен на топлина. Лесно за чистење и еднократно. Идеално за складирање на кујна со сол, шеќер, бибер или други зачини за готвење. Опишете ја зачината кутија е дизајнирана со само-затворање на пролет, удобен и херметички за вашиот капацитет за лажица од не'рѓосувачки челик, цврста и отпорна на топлина, за чистење и повторна употреба на кујната за складирање на сол, шеќер, бибер или други зачини за готвење Производство Параметриматеријал : Високо боросилименски стаклен простор : Kitchen Color : Transparentsize : 10.5cmcapacity : 300mlaplicable Луѓето : јавноста за јавноста вклучува : контејнер за зачини * 1 парче (со исклучок на други демо производи) Белешки : 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката