.

.

Гуктај чајник чаша поставена кинеска чајничка чајник со чај со куќиште кинески традиционален

Гуктај чајник чаша поставена кинеска чајничка чајник со чај со куќиште кинески традиционален

Оценка на стоката:

DEN 573.44
Достапност
Производот е достапен

Големина со големина на чајник 14,2 см 8,3 см (чаша 8,96) Ширина на чајната лента 20,2 см долга 20,2 см (чаша 18,6) висина од 2,7 см ширина на чај од 7,6 см 6,3 см (чаша 4,73) ширина на чашата 6,2 см висока 3 см (чаша 1,52) потекло : Кина боја : сет од чај од портокал песок, сет од чај од зелен песок, сет со сет со чај од црвен песок, сет за чај од црн песок, портокал песок чај сет поставен чаша чај со четири бои, зелена чај од песок поставен чаша чај со четири бои, чаша чај, чаша чај, Поставете чај од чај од црвена песок со четири бои, чај од црн песок постави постави чаши чаши со четири бои Материјал : Груб грнчарски стил : Обичен

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката