.

.

SOLUSTRE Шапка Организатор Продолжување На Косата Носителот Продолжување На Косата Закачалка Преносни Перика Решетката За Складирање Продолжување На Косата Дисплеј

SOLUSTRE Шапка Организатор Продолжување На Косата Носителот Продолжување На Косата Закачалка Преносни Перика Решетката За Складирање

Оценка на стоката:

DEN 225.44
Достапност
Производот е достапен

Со држач за продолжување на косата, лесно можете да ги одделите мешаните перики Овој држач за продолжување на косата ви помага да ги поправите и држите екстензиите за коса. Држачот за продолжување ја одржува периката во иста форма и трае. Одделува различни должини на продолжни синџири за вас брзо. Стилот на држачот за продолжување е цврст и не е лесен или деформиран. Опис Изработен од пластичен материјал, цврстиот дизајн гарантира дека косата останува добро во држачот и не паѓа лесно кога се користи. Ова е најлесниот начин да ги обезбедите вашите скапоцени екстензии за коса бидејќи правите обемна или брза шминка. Карактеристики-Боја : црно-Материјал : пластика, Смола-Големина : Прибл. 30, 00Х6, 00Х4, 00см/ 11, 79Х2, 36Х1, 57инч - со држач за продолжување на косата, лесно можете да ги одделите мешаните перики.- Овој држач за продолжување на косата ви помага да ги поправите и држите екстензиите за коса.- Држачот за продолжување ја одржува периката во иста форма и трае.- Одделува различни должини на продолжни синџири за вас брзо.- Стилот на држачот за продолжување е цврст и не е лесен или деформиран.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката