.

.

Срамота професионална чешел за коса анти-статичка мазна коса четка за коса

Срамота професионална чешел за коса анти-статичка мазна коса четка за коса

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Овие влакна ќе летаат низ кој било вид на коса, без напор, без напор Влажната четка може да се користи на влажна или сува коса и работи на екстензии и перики. Дизајнирано специјално за влажна коса, влажната четка со леснотија ќе ги разоткрива вашите јазли - без разлика каков вид на коса. Лесен за употреба : Двете страни на чешел се дизајнирани со силни и издржливи права заби за да избегнат влечење, заплеткање или оштетување на косата. Разновидност : Погоден за салони, фризури и производи за убавина, но и за сува и влажна коса. Овие влакна ќе летаат низ кој било вид на коса, без напор, без напор. Влажната четка може да се користи на влажна или сува коса и работи на екстензии и перики. Дизајнирано специјално за влажна коса, влажната четка со леснотија ќе ги разоткрива вашите јазли - без разлика каков вид на коса. Лесен за употреба : Двете страни на чешел се дизајнирани со силни и издржливи права заби за да избегнат влечење, заплеткање или оштетување на косата. Разновидност : Погоден за салони, фризури и производи за убавина, но и за сува и влажна коса. Професионален дизајн : Професионален и соодветен чешел за стилизирање на должина, мало растојание и стандарден дизајн на забите за растојание е најпогоден за брзо.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката