.

.

Бербер Кејп Коса Намалување На Кејп Салон Кејп Со Еластична Деколте Едноставна Геометриска Летна Палма Леопард Бербер Шал, 55 х63

Бербер Кејп Коса Намалување На Кејп Салон Кејп Со Еластична Деколте Едноставна Геометриска Летна Палма Леопард Бербер Шал, 55 х63

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Полиестер ГЕНЕРИЧКА ГОЛЕМИНА - секоја наметка за фризура мери 55"W x 63" L, доволно голема за да ви даде целосна заштита на покриеноста. Едностран дизајн за печатење, светли бои и извонредни модели, лесно е да се привлечат погледот и вниманието на луѓето, правејќи ја вашата фризура да работи попријатна и лесна. ПРЕМИУМ ТКАЕНИНА-берберскиот шал е изработен од лесна полиестерска ткаенина, антистатик, без брчки, мазна, косата нема да се држи до неа, обезбедувајќи им на клиентите меко искуство што дише и е погодно за кожата, погодно за мажи жени или деца. ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН - еластичен дизајн на деколте, со прилагодлив метален клип, издржлива надградба, цврсто се вклопува во вратот и нема да дозволи косата или дамките да ја обојат облеката и телото. ШИРОКО КОРИСТЕН - ова е професионална салонска наметка специјално дизајнирана за сечење или стилизирање на косата, задолжителен предмет за секоја берберница. Мал и пренослив, погоден е за сите салонски проекти како фризерство, боење на косата, перм и сечење коса и може подобро да ги покрие облеката и чевлите. СОВЕТИ ЗА НЕГА - фризерските наметки лесно се чистат и сушат брзо, се перат во машина, не избелуваат. По сечењето на косата, само лесно протресете ја, вишокот коса ќе падне, многу е практично да се користи и може повторно да се користи. ГЕНЕРИЧКА ГОЛЕМИНА - секоја наметка за фризура мери 55"W x 63" L, доволно голема за да ви даде целосна заштита на покриеноста. Едностран дизајн за печатење, светли бои и извонредни модели, лесно е да се привлечат погледот и вниманието на луѓето, правејќи ја вашата фризура да работи попријатна и лесна. ПРЕМИУМ ТКАЕНИНА-берберскиот шал е изработен од лесна полиестерска ткаенина, антистатик, без брчки, мазна, косата нема да се држи до неа, обезбедувајќи им на клиентите меко искуство што дише и е погодно за кожата, погодно за мажи жени или деца. ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН - еластичен дизајн на деколте, со прилагодлив метален клип, издржлива надградба, цврсто се вклопува во вратот и нема да дозволи косата или дамките да ја обојат облеката и телото. ШИРОКО КОРИСТЕН - ова е професионална салонска наметка специјално дизајнирана за сечење или стилизирање на косата, задолжителен предмет за секоја берберница. Мал и пренослив, погоден е за сите салонски проекти како фризерство, боење на косата, перм и сечење коса и може подобро да ги покрие облеката и чевлите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката