.

.

Еднорог Со Виножито Балон Пелена Ранец Голем Капацитет Лаптоп Ранец Патент Повик Стилски Патување Ранци

Еднорог Со Виножито Балон Пелена Ранец Голем Капацитет Лаптоп Ранец Патент Повик Стилски Патување Ранци

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Димензии : 10,6(L)x7, 8(W)x14(H)инчи / 27x20x36, 5 см Материјал : полиестерска ткаенина, водоотпорна, лесна, лесна за чистење, издржлива. Структура : 1 џеб со главен капацитет, 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент, 4 мали прегради внатре. Карактеристика : дизајн со Повеќе џебови со патент за странично отворање, лесен за ставање и земање. Прилагодливи ремени за рамо, дизајн со двоен патент. Мултифункционален : Се Користи за ранец со торба за пелени, торба за мајка, патна торба, компјутерска торба и секојдневен ранец итн. Големина : 10,6"(Л) х 7,8"(В) х 14 " (Ж) Материјал : Користење висококвалитетна Еколошка водоотпорна лесна полиестерска ткаенина. Прилагодлив ремен за рамо : Удобен И Дише, Лесен за носење, Без притисок врз рамената. Капацитет : може да го држи вашиот лаптоп, мобилен телефон, чадор, паричник и сл. Повеќенаменски : за ранец со торба за пелени, торба за мајка, патна торба, компјутерска торба, секојдневен ранец итн. Најдобар подарок : ова е мултифункционална торба за секојдневниот живот, совршен подарок за девојчиња и момчиња. Структура : двоен патент отворање 1 x главен капацитет џеб 1 x патент џеб на предните 2 x странични џебови 4 x мали џебови за складирање внатре Забелешка : ве Молиме имајте предвид дека поради различните поставки за прикажување на екранот, бојата на ранецот може да изгледа малку поинаква.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката