.

.

Јардве Колибри За Диви Птици Колибри За Птици Надворешен Држач За Храна За Птици Потрага По Храна За Играчки Папагал Виси Уред За Хранење Миленичиња За Мали Папага?

Јардве Колибри За Диви Птици Колибри За Птици Надворешен Држач За Храна За Птици Потрага По Храна За Играчки Папагал Виси Уред За Хранење

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

со цврст Издржлив и железен ланец материјал, овој фидер за птици не се крши или деформира лесно Можете да го поставите овој фидер за птици во дворот, градината и прозорците, и како фидер за птици или како висечки украс. Нашиот фидер за птици е лесен за полнење и чистење и може да функционира како играчка за нишање за малите птици. Овој фидер за птици може да ви помогне да имате релаксирачки начин за одгледување птици, може да се закачи на дрвото во вашата градина, двор или трем. Овој фидер за птици за нишање може да биде совршен избор за подарок за вашите пријатели или членови на семејството кои сакаат да одгледуваат птици. Описхранителот За Папагали Може Да Биде За Држете Ја Храната, Спречува Вашата Птица Случајно Да Го Преврти Садот За Храна. Со Фиока, Погодно Инсталирајте Внатре Или Надвор Од Кафезот За Папагали За Птици, Лесно Задоволете Ги Вашите Различни Потреби, Донесете Повеќе Погодности.Карактеристики-Боја : Црн Материјал : Кожа, Железо, Стомачни Мускули - Големина : 35, 00Х19, 50 Х17, 00см/13, 76Х7, 66Х6, 68во Пакет, Вклучувајќи 1 х фидер за птици.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката