.

.

Декларации за кактус од сива боја, кора и стапчиња за простории за расадник и детска соба, отстранливи декорации од Зелена планета, природна мурална декларација

Декларации за кактус од сива боја, кора и стапчиња за простории за расадник и детска соба, отстранливи декорации од Зелена планета, природна

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

4 Елементи на растенијата на кактус Излупете и лепете апликација. Големина на декорацијата Мала : Највисоките кактури се 20 "H; Буш 12,5" w. Средна големина на декорацијата : Највисоките кактури се 35 "ч; грмушка 22" w. Големина на декорацијата Голема : Највисоките кактури се 50 "H; грмушка 32,5" w. Декларацијата направена да нарача кора и стап за примена на ткаенини од ткаенина, светло ткаена текстура, без винил, без олово, одржлив материјал без ПВЦ, погоден и безбеден за детска соба, расадници, училишта и болници. Отстранлива, резициониран и еднократно налепница.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката