.

.

Вилбонд Волна Почувствувана Топка Венец Шарена Пом Пом Венец Долга 6,5 Стапки 24 Топчести Венци За Марди Грас Велигден Ноќта На Вештерките Денот На Благодарноста Бож

Вилбонд Волна Почувствувана Топка Венец Шарена Пом Пом Венец Долга 6,5 Стапки 24 Топчести Венци За Марди Грас Велигден Ноќта На Вештерките

Оценка на стоката:

DEN 271.84
Достапност
Производот е достапен

Издржлив материјал : топчињата од филц се направени од волнени влакна и се целосно рачно почувствувани, кои се меки и удобни, може да се нанесуваат постојано; Забелешка : ризикот од ликвидација може да постои, ве молиме држете се подалеку од децата Информации за големината : 24 парчиња топчиња на секоја топчеста венец, секоја топка има дијаметар од околу 2 см/ 0,8 инчи, а галанд е прибл. 2 м/ 6,56 стапки во должина. Дизајн во гроздобер стил : прекрасните топчести венци можат да дадат визуелно влијание, а венците од филц се сладок и елегантен допир за да го почувствувате, тој е мазен на површината на топката, додавајќи топло рустикално чувство во вашиот дом. Убава алатка за декорација : венецот пом пом изгледа елегантно и слатко кога виси на ѕидот или како украси во позадина, не само што може да биде декорација на ѕидот на дневната соба или спалната соба во домот, туку и да се стави на масата како убав централен дел. Лесно за закачување : лесно за закачување на таванот, ѕидовите како забава или декорација на домот, нема јазли во венецот, така што растојанието помеѓу секоја почувствувана топка и вкупната должина може да се прилагоди на нивото како што сакате. Издржлив материјал : топчињата од филц се направени од волнени влакна и се целосно рачно почувствувани, кои се меки и удобни, може да се нанесуваат постојано; Забелешка : ризикот од ликвидација може да постои, ве молиме држете се подалеку од децата. Информации за големината : 24 парчиња топчиња на секоја топчеста венец, секоја топка има дијаметар од околу 2 см/ 0,8 инчи, а галанд е прибл. 2 м/ 6,56 стапки во должина. Дизајн во гроздобер стил : прекрасните топчести венци можат да дадат визуелно влијание, а венците од филц се сладок и елегантен допир за да го почувствувате, тој е мазен на површината на топката, додавајќи топло рустикално чувство во вашиот дом. Убава алатка за декорација : венецот пом пом изгледа елегантно и слатко кога виси на ѕидот или како украси во позадина, не само што може да биде декорација на ѕидот на дневната соба или спалната соба во домот, туку и да се стави на масата како убав централен дел.

Декларирани спецификации

Material:
felt
Size:
approx. 2 m/ 6.56 feet
Color:
as pictures shown
Note:
Manual measurement, please allow slight errors on size. :
The colors may exist slight difference due to different screens. :
Winding risk may exist, please keep away from kids under 3 years old.:

Комплементите на стоката