.

.

Еко Бела Растителен Вегански Комплет За Природен Сјај, Природен Сјај За Усни, Маскара Со Цветна Боја

Еко Бела Растителен Вегански Комплет За Природен Сјај, Природен Сјај За Усни, Маскара Со Цветна Боја

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Луксузни ПРИРОДНИ ТРЕПКИ : нашата мазна, целосно природна формула за маскара користи глинени и цветни кутини за завиткување околу трепките и градење должина и волумен за поцелосни, подолги трепки без грутки или колачи Нема претерување, тежок изглед. ЦЕЛОСНО ПРИРОДНО : Добар За Вас Сјајот е направен со целосно природни состојки како рицинусово масло, органски стеарин од палмфрут, шеа путер, восок од канделила, алое вера, вкус на ванила и сложена ФОРМУЛА ОТПОРНА НА Витамин Е.ВОДООТПОРНА : Долготрајна, но сепак не водоотпорна, Маскарата Еко Бела нежно ги премачкува трепките за целодневно носење и ги отстранува без чистење, заштитувајќи ја вашата деликатна област околу очите. Формулиран за чувствителни очи. НЕПРЕЧЕНА ПРИМЕНА : основните природни состојки во овој природен сјај за усни гарантираат Дека Сјајот за Вас секогаш продолжува мазно без да остави зад себе мрсно или тешко чувство. НАДВОР ОД ОБИЧНАТА КОЗМЕТИКА : Производите На Еко Бела се направени етички, автентично и се безбедни за чувствителна кожа, притоа нудејќи супериорни перформанси. Вегански, Без Суровост, без парабени, без глутен и без мирис. 100% Гарантирано Задоволство. Направете разлика во вашата убавина Со Еко бела. Нашата линија на вегански, природни, растителни производи го носи вашиот режим на следното ниво, обезбедувајќи производи без хемикалии, парабени, минерално масло, силикони и синтетички мирис, но сепак функционираат како супериорни, професионални производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката