.

.

Пикси Козметика Остри Водоотпорен Гел За Усни Отпорен На Дамки

Пикси Козметика Остри Водоотпорен Гел За Усни Отпорен На Дамки

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Екстремно долго носење, водоотпорна формула се лизга на усните за преносно абење, без пердуви до 7 часа Супер меката формула обезбедува прецизна линија и се суши за да им даде професионален изглед на усните. Нацртајте и пополнете ги усните, почнувајќи од центарот на устата и на горните и на долните линии на усните. Следете со нанесување кармин или сјај за усни или носете сами. Затворете го капачето цврсто по апликацијата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката