.

.

Светло Многу Масло За Збогатување На Усните Проѕирно И Дебело Масло За Нега На Усните Сјај За Усни Трајни Навлажнувачки и Негување Усни 5мл Долготрајна Лагер За Усн

Светло Многу Масло За Збогатување На Усните Проѕирно И Дебело Масло За Нега На Усните Сјај За Усни Трајни Навлажнувачки и Негување

Оценка на стоката:

DEN 111.84
Достапност
Производот е достапен

КОРИСТЕТЕ / НОСЕТЕ / ПАТУВАЈТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ : Користете Го На Чисти Усни; Служи Како Одлична Основа за Шминкање На Усните, Користете Под Кармин, Покажува Добри Резултати На Горните Усни Кои Стануваат Досадни и Црни Поради Патувајте Пријателска Големина На Мелем за Усни, Лесно Одговара на Вашиот Џеб и Убава Амбалажа за Да Го Покажете Врвниот Производ за Вашата Усна. Ја Храни И Поправа Оштетената Кожа На Усните, Од Сонце Како И Својствата, Ја Враќа Изгубената Природна Боја И Сјај, Совршено Формулирани На Усните Поради Надворешни Фактори, Покажува Брзи Резултати, Најдобар Осветлувач На Усните. Навлажнувањето Создава Бариера За Хидратација Која Трае! Тоа Е Совршен Навлажнувач За Усни За Многу Суви Усни и Потреба Од Усни!. Носете Ја Нашата Усна Преку Ноќ И Усните Додека Спиете За Да Се Разбудите Со Мазни, Навлажнети Усни. Нашата Формула За Хидратација На Усните Ќе Ги Одржува Вашите Усни Убаво Меки. Вашето Задоволство Е Нашата Главна Цел. Светло Многу Масло За Збогатување На Усните Проѕирно И Дебело Масло За Нега На Усните Сјај За Усни Трајни Навлажнувачки и Негување Усни 5мл Долготрајна Облога за Усни масло за збогатување транспарентно и дебело масло за нега на усните траен навлажнувачки И негување усни 5мл Материјал : Пластична Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката