.

.

Комплет За Шминка За Жени Комплетен Комплет За Шминка За Девојки Палета За Сенки За Очи, Сјај За Усни, Кармин, Четка За Шминка, Подлога, Маскара За Коректор Во Прав Из

Комплет За Шминка За Жени Комплетен Комплет За Шминка За Девојки Палета За Сенки За Очи, Сјај За Усни, Кармин, Четка За Шминка, Подлога,

Оценка на стоката:

DEN 575.68
Достапност
Производот е достапен

●Сите Во Еден Комплет За Шминка ● совршен комплет за шминка за стартер кој вклучува Палета На Сенки За Очи,Сјај За Усни,Кармин,Подлога,Палета На Коректор,Маскара,Коректор,Молив За Веѓи,Ајлајнер,Стап За Контура,Издувам Во Прав,Четки За Шминка,Притисната Палета Во прав,Козметичка Кеса Овој комплет за шминка е одличен подарок за секоја пригода. ●Висококвалитетни И Водоотпорни И Долготрајни + висококвалитетни состојки со свилен сјај, лесни за мешање и нанесување, долготраен ефект, водоотпорен, без боја. Погоден за различни тонови на кожата, создавајќи јасна и брилијантна тродимензионална завршница за шминкање на лицето. комплет за шминка. ●Комплет за комбинирана Шминка●овие комплети за шминка вклучуваат варијација на бои, вклучувајќи неутрални, живописни, треперливи и попрскани. Без разлика дали одите на темно и мистериозно или светло и смело, овој опсег на сенки за очи сигурно ќе привлече ничие око. Овој празничен подарок може да ги задоволи сите потреби. Погоден За Професионален Салон, Лична Употреба, Забава, Фестивал Божиќ, Ноќта на Вештерките итн. ●Практично За Носење Сите алатки се спакувани во торба за шминка и преносливи за носење, за да се избегне губење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката