.

.

1956 Топпс # 210 Мајк Гарсија Кливленд Индијанци екс Индијанци

1956 Топпс 210 Мајк Гарсија Кливленд Индијанци екс Индијанци

Оценка на стоката:

DEN 704.00
Достапност
Производот е достапен

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожавател на Мајк Гарсија!. Одлично за секој колекционер на Индијанците во Кливленд. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Мајк Гарсија!. Одлично за секој колекционер на Индијанците во Кливленд. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1956 Топпс # 210 Мајк Гарсија Кливленд Индијанци (Бејзбол картичка) Поранешни Индијанци. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката