.

.

Bonlux LED Gx53 Под Кабинетот Светла 5 Вати Топло Бело LED Gx53 Пак Светлина За Кабинет, Изложба, Изложбен Салон Осветлување

Bonlux LED Gx53 Под Кабинетот Светла 5 Вати Топло Бело LED Gx53 Пак Светлина За Кабинет, Изложба, Изложбен Салон Осветлување

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Пакување од 4; Основен тип : Gx53; Боја : Топло Бело; Led диоди : 10pcs 5730 SMD LED; 5 вати потрошувачка на енергија со 450lm;. Вграден Драјвер ЗА Напојување, 110v 120v влез директно;. Заштеда на енергија И Зелено Осветлување; Лесна Инсталација и Одржување;. Совршен за кабинет, Изложба, Изложбен салон осветлување. Агол На Зрак : 120°. Влезен напон : 100-130 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Led диоди : 10pcs 57300 SMD LED. : 75мм х Л25 мм (2,95 х 0,98 инчи). Прозрачен Флукс : 450лм. Боја : Топло Бело 2700k-3500 K. 5 W GX53 LED Светло X 4. GX23 G23 2-ПИНСКИ ЛЕР. GX24 Q 4-ПИНСКИ ЛЕР. Заштеда На Енергија. Ц35 Е12 РГБ ЛЕР. PAR20 E26 RGB ПРЕДВОДЕНА. Холидеј Декор Осветлување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката