.

.

Колумбија женски Тамиами се повлече

Колумбија женски Тамиами се повлече

Оценка на стоката:

DEN 524.80
Достапност
Производот е достапен

100% полиестер Еластично затворање. Омни-сенка : УВ-блокиран слој за блага до екстремна изложеност на сонце. Блокира штетни зраци на УВА и УВБ кои предизвикуваат изгореници од сончање и долгорочно оштетување на кожата. Тесната конструкција на ткаење нуди трајна заштита од сонце од целиот спектар на сонце. Секојдневно суштинско значење : Еластичните детали за половината и Гусет ги прават овие лесни полиестерски шорцеви, за удобност и погодност. Корисни карактеристики : Овие шорцеви подготвени за вода имаат еден безбедносен џеб за затворање на поштенска затвор за крајна погодност и безбедност. Продолжени големини : Оваа облека е достапна во широк спектар на големини. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ја одделува нашата облека. Одредување само со највисок квалитет на материјали, експертско шиење и занаетчиство. Ова е долготрајна облека што ќе ја уживате за следните сезони. Специјално изработено за активните жени, Колумбија Тамиами се повлече е крајниот главен на отворено. Изработена од 100% полиестерска ткаенина, ова кратко останува лесен, но сепак издржлив, без оглед на времето или активноста. Материјали со висок квалитет и стручно занаетчиство се 'рбетот на женската облека во Колумбија. Технологијата прикажана во ова кратко е неспоредлива. Внатрешниот слој е составен од ткаенина за прицврстување на Колумбија за да се обезбеди ден на активност без пот, додека заштитниот надворешен се одликува со UPF 40 за да помогне во блокирањето и штитот од UVA и UVB Sun зраците.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката